Замовляв стрейч та скотч , все сподобалось, ціни приємні , саме дешевше , де я шукав , дякую, буду замовляти ще , рекомендую )
Комментарий продавца
Тарас, дякуємо нашою командою за замовлення та Ваш коментар ❤️ нам дуже приємна Ваша підтримка 😊
Віктор З.
Отлично
Комментарий продавца
Віктор, щиро вам вдячні за довіру до нас .
Георгий О.
Отлично
Дуже дякую за бистру подачу іпересилання товару
Комментарий продавца
Григорій , щиро вдячні за замовлення та зворотний зв’язок 👍 ваш коментар допомагає нам ставати кращими ❤️
Марина Б.
Очень плохо
Моя співпраця з цією компанією триває вже два дні:( і досі триває:( моє замовлення незначно де, хоча обіцяла відправити ще два дні тому. Мені навіть прорахували вартість доставки і створили накладну, а потім мене звинуватили в тому, що я дала неправильне відділення пошти! За час спілкування в мене змінилося два консультанта. А коли я попросила відправити мені нарешті моє замовлення, мене просто відправили гуляти, бо я його ще не сплатила:) дуже весела компанія, якщо вам не жаль своїх нервових клітин можете в них щось замовити!Але я дуже не раджу!
Комментарий продавца
Вас просили вказати номер грузового відділення, водій 2 рази їздив відправляти ваше замовлення та повертався назад томку що кожен раз НП відмовлялась прифмати посилку на ваше відділення. Будьте уважнішими!
Отзывы о компании ТД Петровський
Замовляв стрейч та скотч , все сподобалось, ціни приємні , саме дешевше , де я шукав , дякую, буду замовляти ще , рекомендую )
Тарас, дякуємо нашою командою за замовлення та Ваш коментар ❤️ нам дуже приємна Ваша підтримка 😊
Віктор, щиро вам вдячні за довіру до нас .
Дуже дякую за бистру подачу іпересилання товару
Григорій , щиро вдячні за замовлення та зворотний зв’язок 👍 ваш коментар допомагає нам ставати кращими ❤️
Моя співпраця з цією компанією триває вже два дні:( і досі триває:( моє замовлення незначно де, хоча обіцяла відправити ще два дні тому. Мені навіть прорахували вартість доставки і створили накладну, а потім мене звинуватили в тому, що я дала неправильне відділення пошти! За час спілкування в мене змінилося два консультанта. А коли я попросила відправити мені нарешті моє замовлення, мене просто відправили гуляти, бо я його ще не сплатила:) дуже весела компанія, якщо вам не жаль своїх нервових клітин можете в них щось замовити!Але я дуже не раджу!
Вас просили вказати номер грузового відділення, водій 2 рази їздив відправляти ваше замовлення та повертався назад томку що кожен раз НП відмовлялась прифмати посилку на ваше відділення. Будьте уважнішими!
Дякуємо за ваш авідгук!
Ігор, дякуємо за замовлення!
Дякуємо за відгук.
Все чудово. Повністю задоволений замовленням
Дуже дяквую вам за ваш відгук!
Замовляю не перший раз. Все чудово)
Дмитро, дякуємо .
Олександр, дякуємо за замовлення.